Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

PÚZDRO ZDARMA l VRÁTENIE DO 14 DNÍ

Novinky

arr3Ako si vybrať správny tvar slnečných okuliarov ?V ponuke je množstvo rôznych tvarov. Ako si vybrať ten správny pre vás ? 1. Oválna tvár Ak... arr3Prečo používať polarizačné slnečné okuliare?Aj keď polarizačné slnečné okuliare na prvý pohľad vyzerajú ako tie bežné, majú iné vlastnosti.... arr3Ako zistím či sú okuliare polarizačné ?Chcete si otestovať Vaše okuliare, či sú polarizačné? V tomto článku Vám ukážeme 3 jednoduché... arr3Ako fungujú polarizačné okuliare ? Klasické slnečné okuliare maju UV400 filter a tmavý filter ktorý pohlcuje prebytočné... arr3Prečo by sme mali nosiť polarizačné okuliare aj v zime? Všetci vieme, že v horúcich letných dňoch je potrebné mať slnečné okuliare, ale len málo ľudí nosí... arr3Prečo sú niektoré okuliare tak drahé ? Poznáte to, sú okuliare za 7,90€ a potom za 149€. Aký je rozdiel ? Je viacero faktorov...

Tovar v akcii:

Cena 27,95 €
skladom
Cena 27,95 €
skladom
Cena 27,95 €
skladom

Najpredávanejšie

Cena 39,95 €
skladom


Prečo by sme mali nosiť polarizačné okuliare aj v zime?

Všetci vieme, že v horúcich letných dňoch je potrebné mať slnečné okuliare, ale len málo ľudí nosí slnečné okuliare aj v zime. Aj keď väčšina z nás si je vedomá nebezpečenstva, ktoré slnko predstavuje v lete pre naše oči, v zime na toto nebezpečenstvo zabúdame. Podľa Dr. Ronalda Branda z Medzinárodnej organizácie pre starostlivosť o oči predstavuje zimný čas pre oči dvojnásobnú hrozbu. Po prvé, je to UV žiarenie zo samotného slnka. Potom je to druhá dávka UV žiarenia, ktorá sa odráža od snehu, ktorý pôsobí ako zrkadlo. Preto je v zime tiež veľmi dôležité mať slnečné okuliare.

4 dôvody prečo nosiť polarizačné slnečné okuliare v zime

1. Polarizačné slnečné okuliare poskytujú ochranu pred UV400, znižujú oslnenie ultrafilaovými lúčmi, ktoré na vás žiaria aj v zime a sú toxickejšie, ako si myslíte, v niketorých prípadoch omnoho silnejšie ako v lete. Polarizačné slnečné okuliare blokujú 100% škodlivých lúčov UV. Poskytujú tiež vynikajúcu ochranu jemnej pokožky okolo očí. Pomáha to predchádzať vráskam a predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením. Navyše, v zimnom období sa slnko odráža od každého povrchu ako voda, sneha a ľad. Výsledné extrémne jasné odrazy môžu spôsobiť silné oslnenie a vážne zhoršiť zrak. Toto reflexné osvetlenie je obzvlášť nebezpečné počas jazdy na aute, lyžovania alebo iných zimných športov. Tí z vás, ktorí si vychutnávajú dovolenku, ktorá zahŕňa aktivity na snehu, by mali byť zvlášť opatrní, pretože trávite dlhší čas na jasne odrážanom slnečnom svetle, ktoré môže poškodiť zrak. Je veľmi dôležité chrániť oči pred škodlivým ultrafialovým žiarením a oslnením. Z tohto dôvodu je zima jednou z najdôležitejších ročných období roka na ochranu očí pred potenciálne nebezpečnými účinkami slnka. V zime sa nosenie slnečných polarizačných okuliarov stáva takmer nevyhnutnosťou pre bezpečnosť zdravia Vašich očí.

2. Polarizačné slnečné okuliare chránia oči pred vetrom, prachom a nečistotami. Slnečné okuliare vytvárajú účinnú bariéru proti vetru,ktorá znižuje odparovanie prirodzenej vlhkosti a pomáha udržiavať vaše oči v pohodlí. Slnečné okuliare tiež chránia kontaktné šošovky pred vyschnutím.

3. Slnečné okuliare v zime zlepšujú viditeľnosť. Oči si vyžadujú správne množstvo svetla pre dobrý zrak a dlhodobé zdravie. Príliš málo svetla je rovnako zlé ako príliš veľa. Tiež nadmerné oslnenie, ako napríklad slnečné žiarenie dopadajúce na sneh, spôsobuje „bielenie“ sietníc vyvolané svetlom a znižuje ostrosť zraku. Z týchto dôvodov je nákup kvalitných slnečných okuliarov nevyhnutný pre zdravé oči a lepšie videnie.

4. Slnečné okuliare sú Vašim skvelým módnym doplnkom, ktorý vyzdvihne Váš imidž. Preto neváhajte a pozrite si ponuku na našom e-shope.


 

Kontakty

polarones s.r.o.

Adresa: Ladožská 1439/15, 04012 Košice

Email: kontakt(a)polarizacne.sk

Telefón: +421 951 326 336

ZTg3Z